Šilumos siurblių oras- vanduo montavimas

Šilumos sistemos oras-vanduo  dar vadinama aeroterminių šildymų.

Oras-vanduo šilumos sistema turi dvi dalis, viena dalys tvirtinama lauke, kita namo viduje. Lauko ir vidaus šilumos sistemos dalys sujungiamos vamzdeliais. Aerostatinio šildymo lauko dalys tai – kompresorius, kondensatoriaus spiralė, ventiliatorius.

Du tvirtinimo variantai geoterminio oras-vanduo šildymo .

Lauko šildymo sistemos dalis tvirtinama ant namo išorinės sienos. Vidinė dalis lygiagrečiai patalpos viduje ant sienos. Tai dažniausiai naudojamas ir paprasčiausias tvirtinimo variantas.

Lauko dalis tvirtinama ant stogo, vidinė geoterminio oras-vanduo šildymo dalis tvirtinama ant lubų po pakabinamomis lubomis. . Toks montavimo variantas dažniausiai naudojamas biuro, priekybos ir kitos paskirties patalpose.

Šilumos siurblio veikimo principas.

Šilumos siurblis oras-vanduo veika šaldytuvo principu, tik atvirkščiai. Šaldytuve šaltas oras viduje, šiltas oras išorėje o šilumos pertekliai šaldytuvo išorinėse grotelėse su freonu. Šildymo sistemoje oras-vanduo atvirkščiai – šaltas oras lauke o šilumos pertekliai perduodami į namo šildymo sistemą pastato viduje. Efektiviausias šilumos siurblio darbas kai lauke iki -5 laipsnių šalčio. Šiuolaikiški šilumos siurbliai efektyviai dirba  iki -15 laipsnių šalčio ir šalčiau. Mes montuojame, įrenginėjame geoterminį šildymą, integruojame šilumos siurblius į namo šildymo sistemas. Šilumos siurbliai gerai derinami su grindiniu šildymu ir karšto vandens ruošimu. Rekonstruojame esamas šildymo sistemas. Galima įmontuoti oras-vanduo šilumos siurblį į esamą namo šildymo sistemą ten, kur  jau yra šildymo katilas, tam kad automatizuoti šildymą ir naudoti, pvz. kieto kuro katilą, kai lauke apie -20 laipsnių šalčio. Oras-vanduo siurblių privalumas – tai žymiai pigesnis ir paprastesnis įrengimas. Šildymo sistema su oras-vanduo šilumos siurbliu labai patogus šildymo būdas, kurį galima palyginti su šildymu elektra. Esminis skirtumas tame kad  šildymui sunaudosite iki 70% mažiau elektros.

20161125_090354 Vytas  +370 674 43938